חברת הדס פועלת משנת 1976 ומספקת שירותי בדק בית מקיפים אשר כוללים בדיקת מבנים, בדיקה סביבתית, מציאת ליקויים שונים ועוד.

איתור נזילות

נזילות בצנרת הן אחת המחלות היותר נפוצות של בתים ומבנים, והיא רלוונטית לא רק לבניינים ישנים. חשוב לדעת שגם בבניינים חדשים שרק נבנו עלולים להיות ליקויים שונים אשר יגרמו לנזילות בעקבות אי עמידה בתקנים ובנייה לקויה.

הבעיה עם נזילות היא שהן יכולות להתפתח לכדי ריקבון במשך זמן רב, עד שהתופעה נחשפת והופכת גלויה לעין, מה שמעורר למעשה התרבות של חיידקים וריקבון אשר נמשך פרק זמן רב. חשוב להבהיר כי היווצרות פטריות ורקבון פוגע לא רק ברמה החזותית, אם כי הם פוגעים בתשתית, וכך גם בבריאות דיירי הבית.

בעת רכישה של בית דרוש בדק בית.

במרבית המקרים, אין לאדם הממוצע את היכולות לזהות נזילות או ריקבון שנוצר בעקבות כך, משום שבמרבית המקרים ניתן להסוות את העקבות באמצעות צבע קיר פשוט, כמו כן, ישנן נזילות רבות אשר סמויות ונמצאות בתוך הקיר עצמו.

איתור נזילות הינו אחד השירותים האינטגראליים אותם תקבלו במסגרת שירותי בדק בית, כאשר מדובר על בדיקה חיונית, וזאת משום שעלויות התיקון של נזילות עלולות להסתכם בהוצאות גבוהות למדי.

איתור נזילות באמצעות חברת הדס ביקורת מבנים יבטיחו לכם בדיקה מקיפה וקפדנית, בעזרת המכשור המתקדם ביותר, כך שתוכלו להיות בטוחים של הדירה, לרבות החלקים הסמויים שלה נבדקו ונמצאו תקינים וללא נזילות.

איתור נזילות בזמן יוכל לחסוך מכם הוצאות נכבדות, ואפילו, במקרים קיצוניים, להוות גורם מכריע בתהליך קבלת ההחלטה אודות רכישה או אי רכישה של הנכס. חשוב לדעת שתזמון מהווה גורם מכריע, שכן, במקרים בהם הנזילה אותרה מיד עם גרימתה, ניתן למזער נזקים, בעוד שנזילות שקיימות מזה זמן רב, עשוי שעשו כבר נזק רב שיצריך שיפוץ של ממש.

מטבע הדברים, מרביתן של הנזילות מתרחשות באיזור המטבח והאמבטיה, כאשר בעוד שיש נזילות בברזים, אותן ניתן לזהות מייד, הרי שכאמור, ישנם מקרים רבים בהן נוצרות נזילות בתוך הקירות עצמם, או מהתקרה, כך שלוקח זמן עד שהטיבות חודרת מבעד לקירות והפוכת לגלויה לעין.

למידע נוסף אודות ביקורת ליקויי בניה, בקרו באתר הבית של הדס ביקורת מבנים:

[ לחצו כאן למעבר לעמוד איתור נזילות ]